MyProtein PreWorkout Shot 60 ml sour berry

Přípravek Pre-Workout Shot je jedinečná směs plná výživných látek a oblíbených přísad používaných před cvičením, včetně kofeinu a kreatinu.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (60 ml) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Nastal čas dát do tréninku úplně všechno. Náš vysoce praktický přípravek Pre-Workout Shot je jedinečná směs plná výživných látek a oblíbených přísad používaných před cvičením, včetně kofeinu, který vás před tréninkem nakopne.
Hlavní výhody:

Jedná se o odborně sestavenou směs přísad podporujících váš výkon, včetně kreatinu, AAKG a beta-alaninu.
Kofein prokazatelně zvyšuje bdělost a výdrž při výkonu.
Vitamín B12 snižuje pocit únavy a vyčerpání.
Proč zvolit tento produkt?
Dny, kdy jste před cvičením museli vypít obrovské množství shaku, jsou již minulostí. Náš rychlý a lahodný Pre-Workout Shot vám dodá vše potřebné v jedné malé dávce.
Tato směs obsahuje 200 mg kofeinu, který vám pomůže udržet si bdělost a soustředěnost během cvičení a přiblížit se tak dosažení důležitých cílů.
Navíc je plný esenciálních vitamínů, včetně vitamínu B6, který podporuje imunitní systém, a vitamínu B12, který přispívá ke snižování únavy a vyčerpání. A to není všechno! Obsahuje 2 g beta-alaninu, 2 g AAKG a 1,5 g citrulin malátu.

Užívejte 1 dávku denně před cvičením.
Před použitím protřepejte.

100 g
60 ml

Energetická hodnota
227 kJ / 53 kcal
136 kJ / 32 kcal

Tuky
0 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

Sacharidy

- z toho cukry

Bílkoviny

Sůl
0,04 g
0,02 g

Aktivní látky

60 ml (% RHP)

L-arginin alfa-ketoglutarát

2000 mg

Beta-alanin

2000 mg

Citrulin malát

Vitamín B6

1,4 mg (100 %)

Vitamín B12

2,5 mcg (100 %)
RHP - Referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Voda, L-arginin alfa-ketoglutarát (2:1), beta-alanin, citrulin malát, regulátory kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citrónová, kyselina fosforečná), bezvodý kofein, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), aroma, sladidla (acesulfam K, sukralóza, stéviol-glykosidy), barvivo (anthokyany), vitamín B6, vitamín B12.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (60 ml) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Kategorie: NO suplementy, stimulanty a energizéry, vzorky, jednorázové produkty
Forma: tekutá