MyProtein Origin Pre-Workout 600 g

Skladem Skladem Zvolte variantu
Alpha Pre-Workout je přípravek, který nedělá žádné kompromisy, je plný klíčových předtréninkových složek včetně citrulin malátu, beta alaninu a kofeinu, které posunou váš trénink na vyšší úroveň.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (20 g) obsahuje 300 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Je čas dodat svému tělu vzpruhu ještě předtím, než vstoupíte do posilovny. Náš Alpha Pre-Workout je vaše nová tajná zbraň. Náš přípravek, který nedělá žádné kompromisy, je plný klíčových předtréninkových složek včetně citrulin malátu, beta alaninu a kofeinu, které posunou váš trénink na vyšší úroveň. Začněte maximalizovat svůj trénink ještě předtím, než projdete dveřmi.
Hlavní výhody:

300 mg kofeinu v jedné porci
Zvyšuje vytrvalostní výkon a kapacitu
Zlepšuje koncentraci a zvyšuje bdělost
Proč zvolit tento produkt?
Začněte maximalizovat svůj trénink ještě předtím, než projdete dveřmi. Náš Alpha Pre-Workout obsahuje úžasných 300 mg kofeinu v každé porci, který pomáhá zlepšit vytrvalostní výkon a kapacitu, takže do každého tréninku můžete dát všechno a překonat svoje hranice.
To ale není všechno. Kofein vám také pomůže udržet si bdělost a soustředěnost během tréninku a tak se dostat blíž k velmi důležitým cílům i po dlouhém dni.
Přidali jsme také celou řadu oblíbených a dokonale prozkoumaných složek, včetně 8 mg citrulin malátu, 3,5 g beta-alaninu, 4 g L-arginin alfa-ketoglutarátu a v neposlední řadě také 250 mg L-theaninu.
Pokud hledáte dokonalý přípravek, který vás nastartuje a nabudí před cestou do posilovny, náš Alpha Pre-Workout je to pravé!

Smíchejte 2 odměrky (20 g) s 300-400 ml vody a vypijte 30 minut před cvičením.
Užívejte jednou denně.

Aktivní látky
20 g

L-citrulin malát
0,8 g

L-arginin alfa-ketoglutarát (L-AAKG)
4,0 g

Beta-alanin
3,5 g

L-theanin
Pomeranč-mango: L-citrulin DL-malát 2:1, L-arginin alfa-ketoglutarát (L-AAKG), beta-alanin, maltodextrin, přírodní aroma z manga a pomeranče, kyseliny (kyselina citronová, kyselina jablečná), prášek ze zelené kávy (2 %) - extrakt z přírodního kofeinu (Coffea L.), extrakt ze zrna zelené kávy (Coffea arabica L.), protispékavá látka (oxid křemičitý), L-theanin, sladidla (sukralóza, acesulfam K), extrakt z kurkumového oleje, barvivo (červená řepa).
Modrá malina: L-citrulin DL-malát 2:1, L-arginin alfa-ketoglutarát (L-AAKG), beta-alanin, aroma, maltodextrin, prášek ze zelené kávy (2 %) - extrakt z přírodního kofeinu (Coffea L.), extrakt ze zrna zelené kávy (Coffea arabica L.), protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidla (sukralóza, acesulfam K), Kyseliny (kyselina citronová, kyselina jablečná), L-theanin, sůl, barvivo (Brilantní modř FCF).
Alergeny: Vyrobeno v závodě, kde se zpracovává také mléko.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (20 g) obsahuje 300 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento výrobek není určen k používání jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány a vegany.