Viridian Olive Leaf 90 cps (Extrakt z listů olivovníku)

Viridian Olive Leaf (Extrakt z listů olivovníku) 90 kapslí od značky Viridian je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

Viridian Olive Leaf (Extrakt z listů olivovníku) 90 kapslí

Olive Leaf obsahuje extrakt z listů olivovníku. Ty jsou vedle olivového oleje vyráběného z plodů trochu upozaďovaným zdrojem cenných látek. Exktrakt z nich obsahuje takzvané polyfenoly, sloučeniny, které se přirozeně vyskytují ve všemožných rostlinnách a plodech, a které jsou důvěrně známé každému, kdo je orientovaný na antioxidační účinky. Důležité je, že olivové listy těchto polyfenolů obsahují obrovské množství - až 0 400% více než je jich obsaženo ve vitamínu C.

• Berte 1 kapsli denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

• Standardizovaný extrakt z listů olivovníku (Olea europea) (18 % oleuropein) 200 mg
  • Prášek z listů olivovníku (Olea europea) 100 mg, na bázi vojtěšky 80 mg, spiruliny 10 mg a borůvky 10 mg
  • Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)

• Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Není vhodné pro děti.
  • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, pokud není užívání výrobku doporučeno lékařem.
  • Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
  • Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí.
  • Vhodné pro vegany.
  • Může způsobit pokles krevního tlaku a krevního cukru, nevhodné pro osoby užívající léky na regulaci krevního tlaku a cukrovku.

Výrobce: Viridian, 15 High March, Daventry, NN114HB Northamptonshire, United Kingdom

Kategorie: Extrakty a adaptogeny
Kapsle: 90 ks