Czech Virus Kozmma Pre-Fight 270 g spicy grapefruit

Značka: Czech Virus
Ultimátní před tréninkový suplement vyvinutý pro fightery. Soustředění, rychlost, výdrž.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (13,5 g) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Objevte revoluční bojový výkon s Kozmma Pre-Fight - prvním speciálně navrženým předzápasovým doplňkem pro bojové sporty od Czech Virus®. Na rozdíl od tradičních předtréninkových produktů, Kozmma Pre-Fight je pečlivě formulován tak, aby vyhovoval unikátním potřebám bojovníků.

14 aktivních látek
20 dávek
laser focus
soustředění, rychlost, výdrž
inovativní složení
1. na trhu
skvělá chuť
OTESTOVANÉ SLOŽENÍ DAVIDEM 'PINKPANTHEREM' KOZMOU!
Naše inovativní složení elimunuje nežádoucí efekty jako je přepumpování nebo nepříjemné mravenčení. Místo toho se soustředíme na podporu maximálního výkonu a odložení únavy, zatímco poskytujeme nepřekonatelnou mentální ostrost a soustředění díky pečlivému výběru nootropik a adaptogenů. Připravte se na zápas s laserovým focusem a nezlomnou výdrží, kterou nabízí jen Kozmma Pre-Fight.
JAKÉ LÁTKY ZA TÍM STOJÍ?
Zlepšení výkonnosti a svalového růstu

L-citrulin-malát: Zlepšuje výdrž a zotavení svalů.
Kreatin: Podporuje svalovou sílu a růst.
Betain: Podporuje hydrataci buněk a může zlepšit výkon.
Taurin: Podporuje výdrž a může pomoci s hydratací a funkcí svalů.
Podpora energetického metabolismu a zotavení

Acetyl-l-karnitin: Podporuje využití tuku jako zdroje energie a může zlepšit mentální funkce.
Cholin: Podporuje metabolizmus a fungování mozku.
Podpora mentálních funkcí a snížení únavy

Rhodiola rosea: Adaptogen, který může pomoci s odolností vůči stresu a snížením únavy.
L-theanin: Podporuje relaxaci bez ospalosti, často v kombinaci s kofeinem pro lepší koncentraci.
Bacopa monnieri: Podporuje paměť a kognitivní funkce.
DMAE (Dimethylaminoethanol): Může zlepšit paměť, náladu a mozkovou funkci.
Stimulace a zvýšení metabolismu

Kofein: Zvyšuje bdělost a může zlepšit výkon.
Synefrin: Stimulant, který může zvýšit metabolismus a podporovat spalování tuků.
Piperin (z černého pepře): Může zlepšit absorpci některých látek a podporovat metabolismus.
Kapsaicin (z chilli papriček): Podporuje metabolismus a může pomoci s regulací hmotnosti.
NENECH SI UNIKNOUT INTRA FIGHT KOZMMA
PRE-FIGHT KOZMMA není jediný produkt, který ve spolupráci s Davidem 'Pinkpantherem' Kozmou vznikl!
Každý, kdo trénuje tvrdě potřebuje doplňovat aminokyseliny pro špičkovou regeneraci! Z toho důvodu vznikl i druhý produkt INTRA KOZMMA, který je přizpůsobený k tomu, aby zlepšoval tvou regeneraci po tréninku díky důležitým aminokyselinám, které INTRA KOZMMA obsahuje!
Více o INTRA KOZMMA zde!

smíchejte 1 dávku (13,5 gramů) s 300-350 ml vody a pořádně promíchejte v šejkru
užijte 15 minut před výkonem

100 g
13,5 g (1 dávka)

L-CITRULIN-DL-MALÁT

KREATIN MONOHYDRÁT

BETAIN HCL

TAURIN

CHOLIN BITARTRÁT

ROZCHODNICE RŮŽOVÁ (RHODIOLA ROSEA)

Z TOHO ROSAVINŮ
7,5 mg

ACETYL-L-KARNITIN

L-THEANIN

KOFEIN

BRAHMI (BACOPA MONNIERI)

Z TOHO BAKOSIDŮ

DMAE BITARTRÁT*

POMERANČOVNÍK HOŘKÝ (CITRUS AURANTIUM)

Z TOHO SYNEFRINU

EXTRAKT Z ČERNÉHO PEPŘE**

EXTRAKT Z PAPRIKY***
1,5 mg
* 20 mg DMAE v 1 dávce
** obsahuje min. 95% piperinu
*** standardizováno na 2,5% kapsaicinu
Složení: L-citrulin-DL-malát, kreatin monohydrát, betain hydrochlorid, taurin, cholin bitartrát, Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) - extrakt (3 % rosavinů), acetyl-L-karnitin hydrochlorid, přírodní grepové aroma, L-theanin, kofein bezvodý, koncentrát šťávy červené řepy (přírodní barvivo), sukralóza (sladidlo), L-dimethylaminoethanol (DMAE) bitartrát, Brahmi (Bacopa monnieri) - extrakt (20 % bakosidů), Pomerančovník hořký (Citrus Aurantium) - extrakt (95 % synefrinů), extrakt z černého pepře (Piper nigrum) - standardizováno na min. obsah 95 % piperinu, extrakt z papriky (standardizováno na 2,5% obsah kapsaicinu).
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (13,5 g) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Předtréninkový doplněk stravy vhodný zejména pro bojové sporty se sladidlem a vysokým obsahem kofeinu. Složení vytvořeno na základě spolupráce s Davidem "Pink Pantherem" Kozmou.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby, korýše, rybí olej a ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Kategorie: NO suplementy
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)